SoundPLAN

System dla wszelkich analiz hałasu w środowisku i w pomieszczeniach SoundPLAN powstał i wciąż jest rozwijany przez niemiecką firmę SoundPLAN GmbH. Siedziba firmy znajduje się w Backnang obok Stuttgartu. Więcej ciekawych informacji znajdziecie Państwo na stronach producenta - klikając w logo SoundPLAN oraz portali społecznościowych (fb, tt, yt, in) po prawej stronie.


Chętnie zapoznamy Państwa z systemem drogą bezpośredniego kontaktu lub prezentacji. Także w siedzibie Państwa firmy. Na życzenie przekażemy programy w wersji demonstracyjnej (CD, dokumentacja, prezentacje) oraz przedstawimy dostosowaną do potrzeb i możliwości ofertę cenową.


W ofercie posiadamy dwie wersje: SoundPLAN noise - oraz wersję SoundPLAN essential, dedykowaną użytkownikom okazjonalnym. Wersja SoundPLAN noise może obejmować kombinacje wszystkich rodzajów hałasu (drogowy, kolejowy, przemysłowy, zakładowy, lotniczy) czy akustykę pomieszczeń, a wersja SoundPLAN essential ograniczona jest m.in. do hałasu drogowego, kolejowego i przemysłowego. Przekłada się to oczywiście na mniejsze możliwości, ale i cenę oprogramowania.


Gwarantujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny, szybkość przetwarzania niespotykaną u konkurencji, wyśmienitą grafikę prezentacyjną, szkolenia oraz różne warunki nabycia systemu. Oferta nasza zaspokoi klienta na każdym poziomie tak potrzeb, jak i możliwości.

 


SoundPLAN

 

Oprogramowanie do analiz hałasu komunikacyjnego, przemysłowego, lotniczego, tworzenia map akustycznych itp. - więcej

Do pobrania

 

SoundPLANnoise - info

SoundPLANessential - info

SoundPLANnoise/ess - DEMO

Trekinetic UK

 

Niezwykły praktycznie, technologicznie oraz funkcjonalnie produkt inżynierski - wózek na każdy teren - więcej